Одеса

Frozen Dozen

Одеса

068-160-20-20
Чат підтримки

Літнє меню

Frozen Dozen

Меню 4.9 Доставка Співпраця Акції Інфо Адреси

Frozen Dozen

4.9
Сніданки і десертиЛітнє менюМлинціОсновні стравиПерші стравиЗаготовкиБез солі та цукруKids choiceВелике пакуванняНапоїДодаткове

Сніданки і десерти

Літнє меню

Млинці

Основні страви

Перші страви

Заготовки

Без солі та цукру

Kids choice

Велике пакування

Напої

Додаткове

Пана-кота абрикосова - "Frozen Dozen" в Одесі фото

Пана-кота абрикосова

199 ₴

230 г

Перець фарширований  - "Frozen Dozen" в Одесі фото

Перець фарширований

329 ₴

Недоступно

Вареники з чорницею - "Frozen Dozen" в Одесі фото

Вареники з чорницею

249 ₴

320 г

Гомбовці з лохиною - "Frozen Dozen" в Одесі фото

Гомбовці з лохиною

269 ₴

300 г

Млинці з полуницею, сиром та білим шоколадом - "Frozen Dozen" в Одесі фото

Млинці з полуницею, сиром та білим шоколадом

319 ₴

310 г

Сирники з полуницею та базиліком - "Frozen Dozen" в Одесі фото

Сирники з полуницею та базиліком

289 ₴

330 г

Правила

Frozen Dozen © 2026

Powered by